Зима щедрує по дворах

Зима — це  улюблена пора року дітей та дорослих! Зима — це коли падають з неба й лягають на землю ніжні й пухнасті сніжинки. Це засніжені дахи будинків,   а дерева і гілки вкриті сріблястим інеєм. Зима — це морози на вікнах. Це зліплені сніговики, які з величезною радістю ліплять діти.

Зустріч новорічних свят вихованців театру танцю «В гостях у казки» – особлива: 12-18 грудня 2018 року – ГРАН-ПРІ (17-й) та Перші Премії в номінаціях “народна хореографія”, “сучасна хореографія”, “естрадна хореографія”, “художня гімнастика”  на Міжнародному конкурсі-фестивалі  “Зіркова хвиля хітів” у місті Львові, постановка хореографічних композицій і новорічного спектаклю. Тож учні та вихованці школи естетичного виховання «В гостях у казки» разом  з батьками та гостями розділили радість зустрічі Нового року 30 грудня 2018 року  новорічним спектаклем «Новорічні пригоди Сніговичка».

Учні 1-3 класу насолоджувалися плідною працею   вихованців театру танцю “В гостях у казки” (хореографічні номери та театралізоване дійство)  і дарували Святому Миколаю, батькам та гостям новостворені  хореографічні постановки. Новорічний ранок продовжувався розважальними іграми та естафетами. Тож і їхня праця була обдарована Святим Миколаєм  солодощами та смаколиками.

Вітаємо всіх з Новим Роком, з найяскравішим, найчудовішим, загадковим,  улюбленим і теплим святом! Адже кожен від Нового Року чекає, сподівається і вірить у щось своє. Тому бажаємо Вам в наступаючому році виконання усіх бажань! Хай збудеться все те найпотаємніше, що кожен  вважає блакитною мрією !

 

Завідуюча відділом організаційно-масового

ШЕВ “В гостях  у казки”

Куроп’ятник Л.М.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Офіційна сторінка народного художнього колективу театру танцю Слідкуйте за нами VK Twiter YouTube RSS