В здоровому тілі – здоровий дух

З метою виховання гордості за минуле і сучасне на прикладах історії українського народу та кращих зразків культурної спадщини,  формування готовності молоді до виконання  громадянського та конституційного обов’язку щодо відстоювання   національних інтересів, підвищення престижу державної та військової служби 28 лютого 2019 року в закладі була проведена конкурсно-розважальна програма для середніх та старших груп  вихованців ШЕВ «В гостях у казки» під гаслом «На гостинах у  Надії, Віри та Краси».

Команди конкурсантів на чолі з капітанами команд Іванченко Олександром а Малишко Владиславом випробовували фізичну спроможність у силових, господарських  та інтелектуальних конкурсах. Завдячуючи вірі у власні сили, згуртованості і злагодженості працювати в команді,  перемогу здобула команда Малишка Владислава.

Переможці та учасники конкурсно-розважальної програми «На гостинах у  Надії, Віри та Краси» нагороджені Грамотами та отримали солодощі  від батьківського комітету.

Завідувач відділом

організаційно-масового

ШЕВ «В гостях у казки»

Куропятник Л.М.

 

 

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Офіційна сторінка народного художнього колективу театру танцю Слідкуйте за нами VK Twiter YouTube RSS