Грація Весни – 2019

 

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.

Без нас, дорогих дівчаток та жінок, не було б стільки світла, любові і тепла. Ми наповнюємо будні яскравими фарбами, спонукаємо до шляхетних вчинків і добрих справ.

Жінка виступає берегинею роду, миру, злагоди і гармонії на рідній землі. Ми свідомі того, що без нашої підтримки, розуміння, ініціативності та творчої думки неможливі добрі переміни в нашому суспільному житті. Своєю плідною працею та силою духу жінки звеличують батьківський край, примножують його успіхи і досягнення. Саме тому ми покладаємо великі сподівання на значний внесок у створення благодатної атмосфери творення, в якій маємо всі працювати.

Велике спасибі вам, милі жінки, за материнську ласку і мудрість, ніжність і добре слово. Сердечно бажаємо вам, наші дорогі матері, дружини, доньки та сестри, нев’янучої молодості, радості та краси. Хай навколо вас панує  турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог. Будьте коханими і кохайте.

Справді, прийшла весна і принесла нам чудове свято. В нас воно незвичайне і називається  “Грація Весни – 2019″.

З нагоди 37-ї річниці народження театру танцю “В гостях у казки” 6 березня 2019 року пройшла конкурсно-розважальна програма для дівчат, яка розвивала і зміцнювала у вихованців почуття прекрасного в побуті, працьовитість, повагу до звичаїв і традицій рідного народу; виховувала повагу в особистих стосунках, почуття колективізму та взаємодопомоги. За бажаннями вихованців розважальна програма була насичена спортивними естафетами та конкурсами господарського характеру. Дівчата довели всім присутнім, що жінці по плечу будь-яка справа.

Змагалися три команди “Активістки” (капітан команди Собольська Марія), “Форсаж” (капітан команди Вихрист Єлизавета), “Ну, постривай!”(капітан команди Політаєва Анастасія). Всепереч напруженій боротьбі за велику перемогу місця зайняли в такому порядку: ІІІ місце – “Ну, постривай!”, ІІ місце –  “Активістки”, І місце – “Форсаж”.

Командна гра викликала позитивний емоційний настрій у гравців і глядачів, виявила практичні знання, уміння та навички в певних життєвих ситуаціях,  зміцнила взаємовідносини у колективі. Капітани команд привітали всіх присутніх з  37-ю річницею народження театру танцю “В гостях у казки” і бажали процвітання у мистецтві хореографії.

Команда-переможець нагороджена почесним Символом Перемоги. Додатково кожна команда була нагороджена солодощами від батьківського комітету. Вечір відпочинку продовжила святкова дискотека.

 Завідувач відділом

організаційно-масового

ШЕВ “В гостях у казки”

Куроп’ятник Л.М.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Офіційна сторінка народного художнього колективу театру танцю Слідкуйте за нами VK Twiter YouTube RSS