Фестиваль мистецтв

Протягом 21-22 квітня 2019 року у Кропивницькому на високому рівні прожив Міжнародний фестиваль “Об’єднаймо дітей мистецтвом». Це ХІ -й фестиваль пісні і танцю, який був наймасштабнішим серед  фестивалів в Укpаїні. Творчі дитячі колективи усієї країни жили   насиченим фестивальним життям. В перший, конкурсний день, що проходив на сцені Кіровоградської обласної філармонії, вихованці середніх та старших  груп гуртка «Черліденг» Народного художнього колективу України театру танцю «В гостях у казки  (керівник гуртка –  Русул А.М.) представили на розсуд журі 4 танцювальних номерів у різних напрямках та в різних вікових категоріях.   Система оцінювання журі була дуже незвична і цікава: кожен колектив мав свій порядковий номер, журі не знало ані його назву, ані місто, яке він представляє. Найважливішими критеріями були лише сгуртованість, професіоналізм, настрій, харизма, характер та майстерність! І ми неймовірно щасливі, що саме серед великої кількості учасників нашим вихованцям   члени журі призначили найголовнішу нагороду – І місце у вільній танцювальній категорії  в малій формі (виконавці – Руденко Марія, Бойчева Карина, Якимчук Ксенія, Іванова Валерія: «Гімнастична композиція зі скакалками», «Гімнастична  феєрія з булавами») і ІІ місце у сольній формі  (виконавиця – Гнатюк Валерія: «Танцюючи живу», «Іграшка»)  ХІ-го Міжнаpодного фестивалю “Об’єднаймо дітей мистецтвом».

Для учасників було неймовірно  приємним здивування в тому, що серед членів журі, які оцінювали хореографію, були такі імениті особистості: Григорій Миколайович Чапкіс (народний артист України, почесний професор КНУКІМ, професор Київського університету ім. Б.Грінченка, член журі телепроекту «Танці з зірками», танцмейстер Віденських балів, маестро, кавалер ордена Святого Станіслава, член спілки хореографів України, засновник бренду «Міжнародна родинна школа хореографії «Чапкіс Денс» США, Італія), Анатолій  Єгорович Коротков (Народний артист України, професор кафедри музичного мистецтва і хореографії Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка, директор Кіровоградського облкомплексу (гімназія-інтернат — школа мистецтв), художній керівник народного хореографічного ансамблю “Пролісок”, голова Кіровоградського обласного осередку Національної хореографічної спілки України), Юрій Сивоконь (відмінник освіти України, старший викладач кафедри музичного мистецтва і хореографії Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка., педагог-хореограф Кіровоградського облкомплексу (гімназія-інтернат — школа мистецтв) та Василь Босий (заслужений працівник культури України доцент кафедри музичного мистецтва і хореографії Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка.

Наші учасники зробили все, аби журі і  глядачі достойно оцінили їх мистецьку роботу.

Суботній вечір відпочинку також був продуктивним.  Григорій Чапкіс навчав присутніх на мистецькому фестивалі танцювати елементи ча-ча-ча,  квік-степу, венського вальсу, румби, пасадоблю.

А яскравого, сонячного і теплого недільного дня наші вихованці театру танцю «В гостях у казки»  приймали участь у танцювальному джемі, що відбувався на площі Героїв Майдану.  Фестивальна  хода   головною вулицею до Театральної площі перетворилася на  екофлешмоб від української співачки Navka і був засвідчений представником Національного реєстру рекордів.

Завершення  фестивалю відбулося в стінах Кіроворгадської обласної філармонії  Гала-концертом та нагородженням учасників.   Зал був у захваті від вміння дітей дарувати позитивні емоції та щасливі хвилини життя! А ми   щасливі, що саме діти «В гостях у казки» стали номінантами вікових категорій!

Щиро вдячні організаторам фестивалю, а саме Олександрі Ткаченко, Артему Стрижакову  за дивовижний, веселковий,  потужний, насичений подіями, грандіозний фестиваль!!!

Завідувач відділу організаційно-масового

ШЕВ «В гостях у казки»

Куропятник Л.М.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Офіційна сторінка народного художнього колективу театру танцю Слідкуйте за нами VK Twiter YouTube RSS