Хай сонцю і квітам всміхаються діти!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. І наш святий обов’язок дорослих – зробити своїх дітей щасливими не тільки сьогодні, влаштувавши їм якесь свято, а завтра і завжди. Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб у майбутньому вони стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Тому вже доброю традицією став відкритий звіт директора  ШЕВ   «В гостях у казки» Русула М.І. перед батьками, представниками Новенської селищної ради, батьками  та громадськістю селища.

Вихованці, педагоги та батьки, які щодня, долаючи великі життєві труднощі заради таких посмішок на вустах малечі, щиро раділи вітальним словам та гостям, які завітали до них на свято.  А це були голова Новенської селищної ради С.П.Денисенко та секретар Новенської селищної ради  Огаль І.П. і завітали вони з премією в рамках програми «Обдаровані діти – 2019». Цього року таких вихованців було 24, а саме: Шевцова Софія, Бабій Олеся, Казаков Нікіта,  Петракова Іванна,  Горячківська Крістіна, Якимчук Ксенія, Михайленко Альона, Руденко Марія, Бойко Анна, Бойчева Карина, Ткаченко Анастасія, Гнатюк Валерія, Волощук Нікіта, Загривий Єгор, Свистун Руслан, Циба Артем, Чмиренко Євген, Собольська Марія, Лежавська Анна, Політаєва Анастасія,   Терещенко Аліса, Іванова  Валерія, Негода Ігор, Малишко Владислав.

Приємно відзначити, що кращі учні були нагороджені грамотами за зразкове навчання, 8 вихованцям-випускникам вручені дипломи  про здобуття позашкільної хореографічної освіти.

Найжаданіша мить для всіх вихованців  –  нагородження подарунком ГРАН-ПРІ «Надія Казки» і, неочікувано для всіх,  нею стала вихованка середньої групи дівчат Іванова Валерія. Вона зробила впевнений   крок вперед – це   велика перемога над собою.

Урочистості продовжилися святковим концертом у виконанні всіх вікових груп школи естетичного виховання та театру танцю «В гостях у казки», вихованців дошкільних навчальних закладаів № 74 “Золотий півник” (завідувач Клепацька О.П.), № 16 “Дружба”  (завідувач Вознюк Л.П.), вокалісток вокального ансамблю «Едельвейс» дитячої школи мистецтв Царенко Єлизавети та Чебикіної  Марії (директор Медвєдєва С.А.), вокального гурту “Джерельце”  ЗОШ ІІ – ІІІ ступенів № 10 (директор Богачук В.В.,  керівник гурту Вощенко Т.В.).

Протягом вечора вихованці ласували морозивом, раділи призам за участь в ігровій програмі на свіжому повітрі, веселились під чарівну танцювальну музику. Вечір  відпочинку завершився святковим феєрверком.

Бажаю всім наснаги, творчості, впевненості в завтрашньому дні.

Нехай же кожна дитина у нашій державі буде щасливою від любові, уваги та піклування дорослих і тільки тоді і ми зможемо відчути смак справжнього щастя!

 

Куроп’ятник Л.М.,

завідувач відділу організаційно-масового

ШЕВ «В гостях у казки»

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Офіційна сторінка народного художнього колективу театру танцю Слідкуйте за нами VK Twiter YouTube RSS