“Сиві пасма гіркоти…”

Для українців день 15 лютого став традицією   збиратися  на мітинги  пам’яті   аби зустріти рідні очі брата по духу, подумки згадати як ділились…,   пом’янути втрачених і змучених, пережити розпач і переродження сили волі й духу. Про пережите розповідає погляд і напружений подих легень, що ледь стримує вибух емоцій і почуттів.

Саме в цей день весь український народ, рідні, родичі та близькі віддають данину пам’яті загиблим побратимам. З 31-ю річницею виведення військ з Афганістану наших новенчан-афганців вітали голова Новенської селищної ради Денисенко С.П. та її секретар  Огаль І.П., які закріпили на грудях воїнів-афганців с.Нового медаль  “Ветеранська доблесть. Афганістан”.

Новенська афганська сім’я протягом року життя попрощалася зі своїм побратимом   Юрієм Чабаненком. Місце його сьогодні порожнє. Душа Юрія   білим голубом здійнялася у небесну вись. Пам’ять побратимів вшанували хвилиною мовчання.

Під час концерту вихованці третього класу презентували композицію “Щасливе дитиство”,  вихованці старших груп Народного художнього колективу  України театру танцю “В гостях у казки”, вокальне тріо “Оберіг” Олексіївського Будинку культури та солістка школи естетичного виховання “В гостях у казки” Світлана Онойченко дарували свою творчість.

Всі учасники тематичного вечора-зустрічі “Сиві пасма гіркоти” мали можливість поспілкуватися та обмінятися спогадами за дружнім столом, сфотографуватися на загальне фото і покласти квіти до підніжжя пам’ятної стели воїнів-афганців.

Ми зичимо всім  здоров’я, довголіття й миру   родинам воїнів-афганців.

Завідувач відділу організаційно-масового

ШЕВ “В гостях у казки”

Куроп’ятник Л.М.

.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Офіційна сторінка народного художнього колективу театру танцю Слідкуйте за нами VK Twiter YouTube RSS