Весна в душі та серці…

В повітрі пролітає весняний вітерець-легіт – отже, скоро весна, пора цвітіння, зеленого листя і кохання. Разом з пробудженням природи від зимового сну на нашій землі, в Україні, починається цикл народніх весняних свят, які супроводжуються піснями, іграми та хороводами. Так у переддень Міжнародного Жіночого дня  вихованці театру танцю «В гостях у казки» взяли участь у конкурсно-розважальній програмі «Хто зверху». Під час гри хлопці прагнули показати, хто править світом, а найчарівніша половина людства постійно доводила, що є ще й найрозумнішою! Глядачі натхненно вболівали за дівчат та хлопців, підтримуючи оплесками та дружніми вигуками. Одним словом, учасники було просто молодці, але пощастило в цій грі  команді дівчат. Вітаємо їх з перемогою.

6 березня висока виконавська хореографічна майстерність вихованців Народного художнього колективу театру танцю «В гостях у казки» стала подарунком для милих, чарівних, люблячих мам, жінок під час концертної програми до 8 Березня «Ти просто – Жінка», який відбувся у Олексіївському будинку культури Катеринівської ОТГ. Глядачі були заворожені мотивами мелодій, красотою рухів, настроєм та грацією виконавців.

Бажаємо здоров’я, віри у світле майбутнє, весняного настрою і розвитку.

 

Завідувач відділом

організаційно-масового

ШЕВ «В гостях у казки»

Куропятник Л.М.

 

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Офіційна сторінка народного художнього колективу театру танцю Слідкуйте за нами VK Twiter YouTube RSS