Рубрика: Про нас

Перші результати 2020-2021 навчального року

Щоденна праця вихванців 1-2 років навчання та вихованців молодших та середніх  груп театру танцю “В гостях у казки”, яка є базою для постановки нових хореографічних номерів, замальовок та композицій (керівники гуртків: Собольска М.О. – 1 рік навчання, Політаєва А.О. – 2 рік навчання, Русул А.М. – молодші та середні групи дівчат, Русул М.І. – середні групи хлопців ). Бажаємо їм успіху.

Постоянная ссылка

Оголошення на центральну дошку реклама соцмережа  на 06 вересня 2020

Постоянная ссылка

02 вересня 2020 року о 18

Постоянная ссылка

Оголошення на центральну дошку реклама соцмережа

Постоянная ссылка

відкриття

Постоянная ссылка

Набір

Перше червня – дитяча втіха

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави.

Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Тому наше основне завдання – виховати дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі. А ще – прищепити їм палку любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури.

Зичимо вихованцям ШЕВ «В гостях у казки»  якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів. Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!

Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього.

Л.М.Куроп’ятник, завідувач

організаційно-масового відділу

ШЕВ “В гостях у казки”

день ЗД 2020

Дистанційне навчання

Оголошення

nasajt8-91-1024x626

Увага! Увага!

ШКОЛА ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯШКОЛА ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Офіційна сторінка народного художнього колективу театру танцю Слідкуйте за нами VK Twiter YouTube RSS