ГЕРОЯМ СЛАВА!

изображение_viber_2022-04-28_18-59-14-654

 

Прапор, котрий знаходиться у великому залі ШЕВ «В гостях у казки»

Герої нашого часу

        Проходять роки… Щороку випускники нашого закладу торують шлях  у нове майбутнє, аби стати успішними людьми.

        Скільки прекрасних справ на рахунку випускників нашої школи. Вони працюють лікарями і вчителями, юристами і бухгалтерами, продавцями і перукарями, будівельниками і механізаторами, шоферами і столярами.

        В тривожний час непросто говорити…. 2014 рік в житті для молодого покоління став переломним і доленосним. Неоголошена війна, що розпочалася в нашій країні  під назвою АТО, не залишила їх байдужими. Вони пішли боронити країну в той час і сьогодні на фронті. Наші ветерани АТО воювали в найгарячіших точках протистояння російській агресії і вийшли живими з оточень та обстрілів.

        Дякуємо за спокійний сон і мирне небо, за мужність, за те, що Ви є! Велика шана Вам! Молимось і просимо Бога, щоб оберігав Вас. Ви захищаєте Україну і нас, і Ви вже Герої! Повертайтеся всі живими і неушкодженими. Нехай Мати Божа Вас накриє своїм омофором і захистить від ворогів. Рідні і вся Україна чекає на вас з перемогою!

     Ми  гордимося нашими випускниками, адже  кожен   –  жива  сторінка  історії  школи, міста, країни.

 

Посилання на

віртуальний меморіал

пам’яті героїв-кропивничан,

які віддали своє життя за свободу і незалежність України

з початку російської агресії

«ГЕРОЯМ СЛАВА»:
https://sites.google.com/view/heroes-kr

Офіційна сторінка комунального закладу "Школа естетичного виховання "В гостях у казки" Кропивницької міської ради" Follow us Facebook Twiter YouTube RSS