«В ЄДНОСТІ СИЛА!»

4 жовтня театр танцю «В гостях у казки» прийняв участь у благодійному концерті на підтримку ЗСУ в Кіровоградській обласній філармонії за участі дитячих хореографічних колективів міста Кропивницького.

Потужна хореографічна спільнота долучилася до збору кошт на дрон для взводу, де командиром служить випускник театру танцю «В гостях у казки», наш педагог-хореограф Перепелиця Олексій Сергійович. Він захищає Україну на Донецькому напрямку.

Олексій був 13 років артистом балету академічного театру музики, пісні і танцю «Зоряни» Кіровоградської обласної філармонії. В театрі танцю «В гостях у казки» він танцював 15 років. 10 років був викладачем-хореографом в нашому колективі. 30 років свого життя він присвятив мистецтву хореографії. Та Олексій СЦЕНУ змінив на ФРОНТ.

Герой захищає нас з вами, щоб ми могли жити, навчатись, творити.

СЛАВА ЗСУ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Офіційна сторінка комунального закладу "Школа естетичного виховання "В гостях у казки" Кропивницької міської ради" Слідкуйте Р·Р° нами VK Twiter YouTube RSS