ПЕРЕМОЖЕМО РАЗОМ! РАЗОМ МИ СИЛЬНІШІ!

4 жовтня о 18.00 в Кіровоградській філармонії відбудеться концерт за участі дитячих хореографічних колективів Кропивницького на підтримку ЗСУ.
Народний художній колектив України театр танцю «В гостях у казки» долучається до збору кошт на дрон для випускника свого колективу, нашого педагога-хореографа Перепелиці Олексія Сергійовича. Сьогодні він захищає Україну на Донецькому напрямку.
Для бойових завдань підрозділу, де Олексій Перепелиця служить командиром взводу, планують придбати дрон  Autel Robotics EVO MAX 4T.
Вартість дрону 300 тисяч гривень.
Олексій – артист балету академічного театру музики, пісні і танцю «Зоряни». В театрі танцю «В гостях у казки» він танцював понад 15 років. 10 років був викладачем-хореографом в нашому колективі. Понад 30 років свого життя він присвятив мистецтву хореографії.
Та сцену Олексій змінив на фронт!
Герой захищає нас з вами, щоб ми могли жити, навчатись, творити. Наш обовʼязок підтримати і допомогти ЗСУ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Офіційна сторінка комунального закладу "Школа естетичного виховання "В гостях у казки" Кропивницької міської ради" Follow us Facebook Twiter YouTube RSS